Jdi na obsah Jdi na menu
 


Drabble pro Citrínu

25. 10. 2011

Koukám, že jste nějak všichni přišli nachuť mým ,,drabblátkům" a to mě neuvěřitelně těší, takže komu jsem již něco sepsala, klidně zadávejte další. A Ti kdo se bojí, nebojte se, napište mi klidně zadání! I to sebešílenější je přece skvělé. Dokonce, čím šílenější, tím lepší! Takže, sem s šílenými zadáními!

 

Je tu drabble pro Citrínu, moji skvělou kamarádku!

Zadaná slova: Citrína, Snape, citronový džus, a expelliarmus 

Požadovaný žánr: Vtip

Co myslíte, povedlo se?

 

 

 

 

Přepracovaný Snape

Snape vešel do třídy. ,,Kde jsou všichni?" vyštěkl na jednu z přítomných dívek. Ta se jen roztřásla strachy a utekla pryč. Snape se zadíval na zbytek osazenstva studentů obrany proti černé magii. Tvořila ho jedna studentka. No toto," zakroutil hlavou, ale vytáhl své poznámky. ,,Kdo vynalezl kletbu Expelliarmus?" zeptal se přítomné studentky. Ta ani nezvedla hlavu, vyštěkla: ,,Citrína!" ,,Ta vynalezla maximálně tak citronový džus! A můžete mě vnímat, když tu vykládám látku?" naštval se. ,,Nemůžu," odpověděla nevzrušeně dívka a dál listovala novinami. ,,To nemyslíte vážně!" rozkřičel se Snape a táhl dívku k řediteli, jemuž popsal problém. Brumbál se na něj jen udiveně díval, potom ho chytil kolem ramen a se slovy, : ,,Příteli, vždyť máme prázdniny, " ho odváděl na ošetřovnu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

lol....

(anne, 4. 3. 2013 18:04)

pivo,striptyz,magor,susenka,shrek

Re: lol....

(Zuza, 4. 3. 2013 18:16)

Super, dokonale šílené zadání!Ty mám nejradši!Mrkni se sem večer, třeba to tady už bude. :-)

Re: Re: lol....

(anne, 4. 3. 2013 18:18)

ok

Děkuji! :D

(Citrína S., 25. 10. 2011 17:06)

Ten konec, ten mě vážně dostal :DDDDD ty jsi se TAK zlepšila!! Je to vynikající, drabbles ti vážně jdou :DD Jen tak dál, a mockrát děkuji :))